biznes

Dowód osobisty jest ważnym dokumentem

Z tym, że świat w którym żyjemy jest taki, a nie inny, zdążyliśmy się już w głównej mierze pogodzić. Jesteśmy już do tego stopnia przyzwyczajeni do tego, według jakich praw i zasad on działa, że nie potrafimy sobie wyobrazić, że mógłby być inny. A jednak, jak się okazuje, częstokroć niewiele dzieliło nas od zmian, dzięki którym nasze życie rzeczywiście mogłoby wyglądać zupełnie inaczej.

Takim przykładowym projektem może być plan ujednolicenia postępowania w razie zgubionego dowodu osobistego, o którym wiadomo, że swego czasu mógłby być on dość blisko realizacji. Gdyby tylko te plany doszły do skutku, niewątpliwie dla podróżnych okazałoby się to wielką szansą.

Bylibyśmy tego świadkami i beneficjentami pod warunkiem, że ten obiecujący projekt zostałby w pełni zrealizowany. W dodatku, wówczas nie musielibyśmy się już przejmować zgubionym gdziekolwiek dowodem, co jest kolejną wielką zaletą tego rozwiązania. Każdy przyzna, że byłoby to znacznie korzystne dla nas rozwiązanie niż to, co mamy teraz.

Do dziś możemy gdybać jak by to było wspaniale

Do dziś możemy gdybać jak by to było wspaniale gdyby plan ujednolicenia postępowania doczekał się realizacji. I, niestety, musimy ograniczyć się do tego, gdyż nie mamy możliwości doświadczyć tego w inny sposób. Trudno się z tym pogodzić, ale pomimo tych wszystkich korzyści, jakie niósł ze sobą plan ujednolicenia postępowania , pozostał jedynie w sferze planów.

Stało się tak dlatego, że, niestety, zabrakło dobrej woli ustawodawców, z czego możemy wyciągnąć kolejną gorzką naukę o ludzkich zamierzeniach i planach. Tym sposobem, na dzień dzisiejszy plan ujednolicenia postępowania jest jedynie niezrealizowanym planem.

Post Author: euro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *